Együttműködési megállapodást írt alá az Igazságügyi Minisztérium és a portugálok miniszterelnöksége, hogy hatékonyabb legyen a közigazgatás modernizációja.
A Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium és a Portugál Köztársaság Miniszterelnöksége a közigazgatás modernizálása érdekében együttműködési szándéknyilatkozatot írtak alá ma a KIM-ben.
Dr. Gál András Levente, a Jó Állam fejlesztési koncepció végrehajtásának összehangolásáért felelős kormánybiztos és Feliciano José Barreiras Duarte, a Portugál Kormány miniszterelnökének közvetlen irányítása alá tartozó, parlamenti ügyekért felelős miniszter államtitkára által aláírt dokumentummal erősödik a két ország együttműködése a közigazgatás modernizációja területén.
A szándéknyilatkozat számos együttműködési területet határoz meg, többek között egy olyan kommunikációs stratégia kialakítását, ami elősegíti a deregulációból és modernizálásból származó tapasztalatcserét elsősorban az országhatáron átnyúló tevékenységek, a jogi eljárásrendek és szabályozási reformok területén.
Deák Miklós







