Új vezérigazgató az AutSoft élén

A 2011-ben alapított, erős egyetemi háttérrel rendelkező, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó AutSoft Zrt. Cseresnyés Dórát bízta meg a cég vezetésével 2020. április 1-jétől.

Cseresnyés Dóra 2019 végén csatlakozott a céghez menedzsment tanácsadóként, fő feladata a nemzetközi terjeszkedés előkészítése volt. Ezt követően 2020 februárjában vette át az üzletfejlesztési és értékesítési csapat vezetését, irányítása alatt a cég több kiemelt szegmensben is erősíteni tudta jelenlétét. A szakember tizenöt évet töltött egy szoftverfejlesztéssel és fejlesztést támogató tevékenységekkel foglalkozó svéd vállalatnál, ahol kiemelkedő tapasztalatot szerzett nemzetközi ügyfelek, remote szolgáltatások, üzletfejlesztés, erőforrás-menedzsment és operatív vezetés terén.
A sajnálatos, világméretű járványhelyzet körülményeihez igazodva az AutSoft igazgatósága úgy döntött, megújítja a cég működését, és ehhez a megújuláshoz Dóra személyében egy friss, energikus és konzekvens vezetőre talált. Az AutSoft számára elsődleges cél munkavállalói, ügyfelei és partnerei megtartása, illetve a szakmai kiválóság erősítése – ezt támogatja Cseresnyés Dóra transzparens és emberközpontú vezetői stratégiája.
Az AutSoft megköszöni az eddigi vezérigazgató, Ilosvai Péter munkáját, aki közös megegyezéssel távozik a vállalattól. Irányítása alatt a cég a korábbi családi jellegű vállalkozásból professzionális alapokon működő, 150 fős strukturált szervezetté nőtte ki magát.

További tartalmak

Legolvasottabb tartalmak

Strategy

Valós idejű adózás

Human

Az egészség hálózatai

Technology

Egy év, amely átírta az emberiség és a mesterséges intelligencia viszonyát

Strategy

Exportcikk lehet a DÁP-ból

ITBUSINESS heti hírlevél feliratkozás

.
Scroll to Top