A pöttyös az igazi

Pötty hátán pötty. Mégpedig négy oldal terjedelemben az IT-BUSINESS-ben.

Ismét egy toplista alapos áttanulmányozására invitáljuk olvasóinkat, a pöttyök az igenlõ válaszokat jelölik táblázatunkban. A toplistát a BellResearch piackutató céggel együtt készítettük a rendszerintegráció és az üzleti megoldások területén meghatározónak számító TOP200 informatikai cég körében.

Talán emlékeznek rá, hogy az informatikai biztonság témakörében tavaly november végén már készítettünk egy toplistát a piackutató segítségével. Mi tagadás, volt visszhangja. Nem is kicsi. Akkor azt ígértük, lesz folytatás is. S lõn.

Napjainkban alaposan felértékelõdött a szolgáltatások és az üzleti megoldások szerepe, és közeleg az EU-csatlakozás idõpontja, ami egy sor változást idéz elõ az ICT-világban, s egy sor bizonytalanságot is generál. Érdekes módon a kutatásban részt vevõ cégek – az elõzõ toplistával ellentétben – most nem ódzkodtak annyira attól, hogy rendszerintegrációból származó árbevételük publikálásához hozzájáruljanak.

A rendszerintegrációról eddig még nem készült olyan átfogó kutatás, amely a piaci szereplõk tevékenységét, partnerkapcsolatait és kompetenciáit részletesen vizsgálta volna. Apropó, kompetencia! Talán ez az összeállítás legértékesebb része. Hisz itt valamennyi e területen érintett, pontosabban adatot szolgáltató cégrõl – 112-rõl – megtudható, hogy milyen típusú rendszerintegrációs megoldással foglalkozik, s ezek közül melyekre fókuszál igazából.

S végül egy jó tanács: az összeállítás olvasásához kiemelõ használatát javasoljuk…

Sziebig Andrea

További tartalmak

Legolvasottabb tartalmak

Strategy

Valós idejű adózás

Human

Az egészség hálózatai

Technology

Egy év, amely átírta az emberiség és a mesterséges intelligencia viszonyát

Strategy

Exportcikk lehet a DÁP-ból

ITBUSINESS heti hírlevél feliratkozás

.
Scroll to Top