Novemberi Club: Kiberbűnözés ma és holnap

A kiberbűnözés ma már sokkal komolyabb veszély, mint akár néhány éve. A támadók ma türelmesebbek, gondosan megtervezik akcióikat, és kivárják a legmegfelelőbb pillanatot a támadásra. A célzott támadásokhoz kapcsolódó pszichológiai manipuláció (social engineering) is számottevően felértékelődött a kiberbűnözők körében, ami komoly kihívás elé állítja a biztonsági szakembereket.

48172 Child with glasses

 

 

Az itbusiness club novemberi rendezvényén Mérő László matematikus és Makay Kálmán, a Syman­tec vezető rendszermérnöke beszélget a kiberbűnözők módszereinek fejlődéséről, viselkedésformáiról, valamint az új trendekből adódó fenyegetésekről. Megismerhetjük a ki­ber­bű­nö­zés matematikáját és pszichológiáját, a manipulációs módszereket, illetve hallhatunk a hatékony védekezéshez szükséges biztonsági eszközökről és a helyes felhasználói magatartás fontosságáról.

November 4-én, a bevezető előadásokat követően vendégeink közösen vitathatják meg a legújabb információbiztonsági trendeket és a kiberbűnözés visszaszorításához szükséges lépéseket.

Kapcsolódó videó

ITB Club – Kiberbűnözés ma és holnap

További tartalmak

Legolvasottabb tartalmak

Strategy

Valós idejű adózás

Human

Az egészség hálózatai

Technology

Egy év, amely átírta az emberiség és a mesterséges intelligencia viszonyát

Strategy

Exportcikk lehet a DÁP-ból

ITBUSINESS heti hírlevél feliratkozás

.
Scroll to Top