Aggódik az USA a külföldi országok versenyképessége miatt, hiszen amíg a konkurencia innoválódik, addig a hazai gazdaság hanyatlásnak indul.
Az USA kormányzati szerveinek nevében ajánl lehetőségeket az új malware, amely minden bizonnyal a Zeus újabb változata.
A paranormális jelenségek még a vezeték nélküli eszközökben is megszüntették az áramot, így a rádióhullámokra terelődött a gyanú.
A kisebb vállalatok nem tudnak elég pénzt fektetni az informatikai biztonság fejlesztésébe.
Nagyfelbontású felvételek készítésére tervezik a török műholdat, de Izrael keresztbe tenne a projektnek.
Tűzvédelmi akciótervként is használnák szoftverüket a dél-afrikaiak, akik megállapították, hogy a nagyobb tüzek 40 ezer éve pusztítottak Afrikában.
Egy hónapon belül második nagy hibáját követi el a világ második legnagyobb országának egyik szolgáltatója, amelynek főleg az ügyfelek isszák meg a levét.
A világűrre is kiterjedhet a kiberbűnözők elleni háború, akik képesek lehetnek akár saját műholdakat is gyártani.
Saját eszközeit fordítaná a kiberbűnözők ellen a japán kormány, de az új vírus használatához törvényt kell módosítani.
45 millió ember megkárosítása után nem nézi ölbe tett kézzel a kiberbűnözést a kínai kormány, ezért rajtaütést tervez.