Karrier

Kiemelt értékesítő

Az IT-Telco szektorban piacvezető, print-event-social media portfólióval rendelkező médiacég keres

KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐT

új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételre, a cég termékportfóliójának értékesítésére.

Feladatok

– Új portfólió kiépítése

– Cégvezetőkkel való kapcsolatfelvétel

– Ajánlatok készítése

– Kiscsoportos prezentációk megtartása

Elvárások

– Minimum középfokú végzettség

– Minimum 3 éves kiemelt értékesítői tapasztalat

– Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

– IT-Telco piacismeret előny (nem feltétel)

– Médiaértékesítési múlt előny (nem feltétel)

– Prémium termékek/szolgáltatások piacán meglévő kapcsolatrendszer előny

– Számlaképesség

Amit kínálunk

– Piacvezető portfólió, státuszorientált munkakör

– Fix jövedelem, kiemelt teljesítménybérezés

– Professzionális háttér, képzés

– Szakmai rendezvényeken, ügyfélprezentációkon való részvételi lehetőség

Jelentkezését kérjük a info@behaviourbasedbusiness.com címre „prémium média” jeligére megküldeni, legkésőbb 2014. február 5-ig!