Karrier

KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐ

Az it-telco szektorban piacvezető, prémium nyomtatott kiadványokkal, speciális közösségi média megoldásokat nyújtó médiacég keres

KIEMELT ÉRTÉKESÍTŐT

új ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételre, a cég termékportfóliójának értékesítésére.

Feladatok:

– új portfólió kiépítése;

– cégvezetőkkel való kapcsolatfelvétel;

– ajánlatok készítése;

– kiscsoportos prezentációk megtartása.

Elvárások:

– felsőfokú végzettség;

– minimum 3 éves kiemelt értékesítői tapasztalat;

– kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség;

– az it-telco piac ismerete előny;

– a prémium termékek, szolgáltatások piacán meglévő kapcsolatrendszer előny.

Amit kínálunk:

– piacvezető portfólió, státuszorientált munkakör;

– kiemelt fix jövedelem, kiemelt teljesítménybérezés;

– professzionális háttér, képzés;

– Szakmai rendezvényeken, ügyfél-prezentációkon való részvételi lehetőség.

Kérjük, hogy jelentkezését az info@itbusiness.hu címre „prémium média” jeligére küldje, legkésőbb 2013. november 5-ig.