Mostantól nyugodtan otthon hagyhatjuk az ebet, amiatt sem kell lelkiismeret-furdalással küszködnünk, hogy nem tudunk vele foglalkozni, a technológia erre is talált egy jó megoldást.
Igazi lökést adhatnak az olvasás terjedésének, ha az MIT diákjainak elképzeléséből bármi is megvalósulna. Azt ígérik ugyanis, hogy a valóságban is érezhetjük, amit olvasunk.
Ha valakinek hiányoztak volna az illatok mobiltelefonjáról, megnyugodhat, most már teljes életet élhet, van okos szagosító telefontartozék.
Hízásra hajlamosak számára nem túl jó hír: három éven belül kész az az akkumulátor, amely egyszerűen cukrot fogyaszt majd.
A csúcstechnológia eleganciája már nem feltétlenül jelent egyet az üveggel, a krómmal vagy a szálcsiszolt alumíniummal. Az igazán szép kiegészítők organikus anyagokból készülnek.
Egy amerikai szövetségi bíró döntése értelmében a hatóságok bármikor lefoglalhatják az országba utazók laptopját, és még meg sem kell okolniuk azt. Legjobb, ha otthon hagyjuk gépünket.
A gyártók kezdenek kifogyni az okossá tehető emberi testrészekből. Talán ezért jelentett be a Sony egy szabadalmat, hogy felokosítaná a parókát, így bővítve meglévő memóriánkat.
A Monsieur nevet viseli az robotizált csapos, „akinek” egy okostelefonon keresztül is elküldhetjük italrendelésünket.
Lássuk be, a névjegykártyák feltalálásuk óta nem sokat változtak. Egy billentyűzetek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég névjegykártyája mini billentyűzetként működik.